Książka w teatrze | „Teatr w pandemii” | Fotorelacja

Książka w teatrze | „Teatr w pandemii” | Fotorelacja

29 marca wieczór "Książka w teatrze" poświęcony był wydanej przez Wydawnictwo Instytutu Teatralnego monografii naukowej "Teatr w pandemii".
published March 30 2022

29 marca wieczór “Książka w teatrze” poświęcony był wydanej przez Wydawnictwo Instytutu Teatralnego monografii naukowej “Teatr w pandemii”, stanowiącej zbiór artykułów przygotowanych na podstawie badań polskiego teatru i życia teatralnego w czasie pandemii, prowadzonych w 2020 roku przez interdyscyplinarne grona badaczy i badaczek.

W spotkaniu wzięli udział: dr Bogna Kietlińska (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego), Joanna Nawrocka (Teatr Ochoty w Warszawie; Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów), dr Katarzyna Plebańczyk (Instytut Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego), prof. ucz. Wojciech Pawlik, em. (UW, Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego). Rozmowę poprowadził Tomasz Kukołowicz – współautor wstępu do książki.

Książka dostępna jest w księgarni PROSPERO IT – jedynej w Polsce księgarni specjalistycznej poświęconej w całości teatrowi.

Related

See also